First slide

Hakkımızda

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve makinalar üreten, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Matisan Makina ailesi girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2006 yılında kurulmuştur.

Matisan Makina, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında makina ve anahtar teslim susam, helva işleme tesisleri kurulumu gerçekleştirerek bir çok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Matisan, makina imalatı sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Matisan Makina uluslar arası arenada kanıtlanmış makina imalatı deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirmiş olduğu proje yönetimi ve makina imalatında kullandığı teknolojik olanaklarıyla çeğrek asırlık tecrübesini uzmanlaştığı makina imalatı sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak yüksek hedeflerine doğru, emin adımlarla ilerlemek ve makina imalatı sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.